cloud-banner.jpg

Cloud SSL

Bulut kullanım modeline uyarlanmış isteğe bağlı SSL Güvenliği.

Bulut ortamları için optimize edilmiş SSL Güvenliği

CloudSSL, API aracılığıyla sunulan bir SSL dağıtım hizmetidir ve özellikle web servislerinin Bulut ortamında güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her bir IP adresi için bir Sertifika gibi geleneksel SSL kısıtlamalarını kaldırır ve ek lisans ücreti ödemeden büyük sanallaştırılmış ortamlarda kullanılabilir. CloudSSL iş ortakları, kendilerine verilen üst düzey sertifika ile müşteri tabanından gelen talepler de dahil olmak üzere SSL Sertifikaları için isteğe bağlı talepler gerçekleştirir.

CloudSSL, herhangi bir IaaS, PaaS veya SaaS kullanım ortamında kullanılabilir.

Bulut Güvenliği İçin Zorluklar

Cloud dağıtım modellerinin gereksinimlerini karşılamak için CloudSSL şunları sağlar:

Yeni müşteriler çevrimiçi hale getirildiğinde etki alanları için isteğe bağlı talep
Bulut uygulamaları ve depolama ortamında kullanılan mevcut etki alanlarındaki sık güncelleme
Minimum benzersiz IP kullanımı - aynı IP adresinde güvenli 100 SAN'a kadar
Esnek kullanım ödeme planları ve kısa vadeli faturalandırma potansiyeli

Platform Özellikleri

img31.jpg

Bulut güvenliği için isteğe bağlı SSL

CloudSSL, tek bir SSL Sertifikası içinde güvenli hale getirilmesi için FQDN'lerin (Tam Nitelikli Alan Adları) dinamik olarak eklenmesine ve kaldırılmasına ve dolayısıyla hizmet programının esnek doğasına ve minimum IP adresi gereksinimlerine uymasına izin verir.

Issued as a multi-domain SSL Certificate to the Cloud provider, customer domains can be activated immediately as new customers are boarded onto new web services, as well as deactivated via a simple API call, leaving free FQDN capacity for another customer.

Lisans ücretsiz & bulut kullanım modelleri için optimize edilmiştir

CloudSSL hem fiziki hem de sanal sunucular için sınırsız lisans sağlamakta olup, sağlayıcıların maliyetleri düşürmesine ve operasyonel verimliliği artırmalarına yardımcı olmaktadır.

CloudSSL supports the Cloud service provider’s pay per usage model, or short term contract model and ensures there is no waste on buying a fixed term Certificate for a customer who may be on a shorter term contract.

img32.jpg

img33.jpg

Minimum müşteri katılımı

End customers approve the use of SSL on their domain via a simple approval email or through GlobalSign’s new approver URL process. The Cloud provider remains in control of the full lifecycle management and administration of SSL across their infrastructure.

img34.jpgReselling CloudSSL:

By implementing high levels of security across your web services, CloudSSL allows you to offer a more reliable and competitive offering. Standard GlobalSign SSL Certificates can also be added as a standalone security service to cloud portfolios, allowing cloud providers to benefit from increased revenues and a sticky product range. With a variety of reselling models available, from pay as you go to full unlimited licensing, we have a program to suit your requirements.

Next Steps

Learn more about Hosting multiple SSL on a single IP address