Güvenilen Kök CA İmzalama

GlobalSign'ın Güven Hiyerarşisine
kurum içi PKI'yi kazandırın

Teklif İste

Güvenilen Kök Sertifikaları

trustedroot-cert.jpgGlobalSign'ın Güvenilir Kök İmzalama hizmeti, uygun nitelikli kuruluşların, GlobalSign'ın güvenilen Kök Sertifika zincirine bağlı dijital sertifikaları yayınlamak için PKI veya CA yazılımlarındaki yatırımlarından yararlanmalarına izin verir. Güvenilen Kök için kullanım örnekleri, bir kuruluş tarafından sahip olunan veya denetlenen etki alanlarına SSL Sertifikaları vermeyi ve güvenli e-posta ve kimlik doğrulama amacıyla extranet kullanıcılarına/paydaşlara istemci sertifikaları vermeyi içerir.

GlobalSign Güvenilir Kök, Microsoft Sertifika Hizmetleri ile yapılandırılmış kuruluş içi CA çözümleri ve PKI dağıtımlarını genişletmek için mükemmeldir.

trustedroot-diagram.jpgGüvenilir Kök için amaç, dijital sertifikaların verilmesi ve yaşam döngüsü yönetimini çevreleyen iç süreçleri basitleştirmektir. GlobalSign Kök Sertifikası, tüm işletim sistemlerinde, tarayıcılarda ve mobil cihazlarda zaten dağıtılmıştır; bu, tüm GlobalSign Sertifikalarının şeffaf bir şekilde güvenilir olduğu anlamına gelir. GlobalSign Köküne bağlanarak, nitelikli kuruluşların artık kendinden imzalı sertifikalara güvenmesi veya kendi Kök Sertifikalarını zaman alıcı ve masraflı bir süreç olarak dağıtma konusunda endişelenmeleri gerekmez.

Güvenilen Kök kullanan kuruluşlar, CA/B Forum temel gereksinimlerine uygunluk da dahil olmak üzere Sertifika Otoriteleri için geçerli en iyi uygulamaları yerine getirmelidir. Bu nedenle, düzenli denetim yoluyla karşılanması ve sürdürülmesi gereken bir dizi teknik, usul ve sözleşme gerekliliği vardır.

Güvenilen Kök katı gereksinimleri olan seçkin bir hizmettir. Güvenilen Kök giden/gelen HTTPS trafiğinin derin paket incelemesi/taraması için teknik ve sözleşmesel olarak yasaklanmıştır.

Bir kuruluş için Güvenilir Kök'ün en uygun olduğu bazı senaryolar varken, çoğu kuruluş alternatif GlobalSign hizmetleri aracılığıyla Sertifika ihtiyaçlarını karşılayabilir - yani SSL ve İstemci Sertifikaları için yönetilen hizmetler (Yönetilen PKI).

Dağıtım platformunuz için bir teklif alın:

Microsoft Sertifika Hizmetleri

microsoft-cert.jpg

GlobalSign'ın önceden dağıtılmış Kök Sertifikasına zincirlenen Microsoft Sertifika Hizmetleri CA'ndan gelen güvenilir dijital sertifikalar.

Teklif İste

Şirket içi PKI Dağıtımları

inhouse-deploy.jpg

Şirket içi PKI/Sertifika Otoritesi CA çözümüyle
kurum kapasitesini artırabilirsiniz. Dahili olarak
yönetilen CA'nızdan güvenilir sertifikalar
yayınlayın.

Teklif İste