Dijital Sertifikalar

Çevrimiçi Hizmetler için Kimlik Doğrulama&belgelere güven ekleme.

Şimdi Al   Teklif İste

PersonalSign Sertifikaları

PersonalSign Dijital Sertifikası, bir varlığa (diğer bir deyişle bir şahsa veya bir departmana) kimliğini kanıtlamaya yardımcı olması için verilen bir Dijital Kimliktir. Dijital Kimlik, bir kişinin doğrulanmış kimliğini (genellikle Dijital Kimlik sahibinin adını, şirket adını ve e-posta adresini içerir) eşsiz bir şifreleme kimlik bilgisine bağlar. PersonalSign Sertifikaları içerik, tanımlama ve doğrulamaya göre farklı bilgi seviyelerine göre sınıflandırılırlar.

Her sınıf kimlik doğrulama düzeyini temsil eder - Basit e-posta doğrulamasından tam kimlik güvencesine kadar. PersonalSign Sertifikaları, birçok uygulamada dijital imzaların kullanımı yoluyla bireylerin ve kuruluşların dijital kimliklerini temsil etmesine olanak tanır - güvenli e-postadan iki faktörlü kimlik doğrulamaya, doküman imzalamaya kadar.

GlobalSign Dijital Sertifikaları

PersonalSign dijital sertifikalar, bunlarla sınırlı olmamak üzere kurumsal ağlar, veri ve uygulamaları koruma için uygun ve güvenli, sertifikaya dayalı iki aşamalı kimlik doğrulama sağlar:

Yönetilen PKI ile Kolay Sertifika Yönetimi

İki faktörlü kimlik doğrulama, güvenli e-posta ve doküman imzalama için kullanılan Dijital Sertifikalar, GlobalSign'ın bulut tabanlı Yönetilen PKI yönetim platformunu kullanarak kolayca dağıtılıp yönetilir.

Yönetilen PKI, hem kullanıcı hem de cihaz kimliklerinin düşük maliyetli, kolay yönetimi ve denetlenmesini sağlar ve servislere, verilere ve dijital varlıklarınıza kimin veya neyin erişileceğini ayrıntılı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. İşletmeler göz önüne alındığında, Yönetilen PKI ayrıca, otomatik kayıt ve sessiz kurulum için Active Directoryden yararlanarak bir Windows ortamında çalışan büyük kuruluşlar için mükemmel derecede uygun özellikler sunar.

Sonraki Adım

PersonalSign Sertifikaları'nı Karşılaştır