Yönetilen PKI Platformu

Birden çok kurumsal dijital sertifikayı yönetmekle
ilgili çaba, maliyet ve zamanı azaltın

Yönetilen PKI Özellikleri

Güvenli SaaS tabanlı platformumuz, sertifika ihtiyaçlarınızı merkezi bir hesaptan tam kontrol
altına almanızı sağlayan benzersiz özellikler ve işlevler sunar. API'ler, Active Directory entegrasyonu
ve envanter araçları sertifika dağıtımlarını otomatikleştirip takip etmeyi kolaylaştırır.

Çok işlevli dijital sertifikaların anında verilmesi

Şirket profilleri ve alan adları önceden doğrulanması sayesinde SSL, dijital olarak e-posta imzalama ve şifreleme (S/MIME), ağlar için kullanıcı ve aygıtların kimlik doğrulaması, mobil güvenlik ve kimlik doğrulamasını etkinleştirme, Microsoft Office ve PDF belgelerini dijital olarak imzalama ve SmartCard Oturum Açma gibi işlemler için belirli departman veya projenin ihtiyaçlarını karşılamak için anında sertifikalar verebilirsiniz.

API'ler &
Active Directory Entegrasyonu

Sertifika yaşam süresini ve iş akışlarını API'lerle ve Active Directory entegrasyonuyla otomatikleştirin. Varolan Active Directory yatırımlarından yararlanarak, PKI'yi şirket içinde yönetmek zorunda kalmadan, sertifikaları alana bağlı tüm kullanıcılara, aygıtlara, makinelere ve sunuculara otomatik olarak sağlayabilirsiniz.

Esnek İş Koşulalrı & Sınırsız Yayınlama Lisansları

Yönetilen PKI, bireysel sertifika satın almaya oranla toplu alım indirimleri sunmaktadır. Bütçe planlaması ile esnekliği arttırmak için, al ve öde yöntemi, ön ödeme yöntemi ve sınırsız yayınlama lisansı da dahil olmak üzere çeşitli satın alma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Çoklu Organizasyon Profilleri

Bir hesapta birden fazla şirket veya departmanı (profil) kaydedin. Birkaç alt gruptaki sertifikaları yönetmek isteyen büyük kuruluşlar için ideal olan tüm sertifika etkinlikleri tek bir hesaptan izlenebilir, yönetilebilir ve merkezileştirilebilir.

Ayrıntılı Kullanıcı İzinleri

Hesap yöneticileri, yalnızca onaylanan personelin sertifika etkinliklerine erişebilmelerini sağlamak için alan adı veya profil düzeyinde sertifika onaylama, yenileme ve iptal etme başvurusunda bulunabilecek personel üyelerini kontrol edebilir.

Gizli Ücret Yok

Yalnızca sertifikalar için ödeme yaparsınız. Kurulum, barındırma veya yeniden yayınlanma ücreti yoktur ve birden çok profil veya genişletilmiş anahtar kullanımı için ücret talep etmiyoruz.

Yönetilen PKI Nasıl Çalışır

Yönetilen PKI'daki tüm alanlar ve profiller önceden denetlenir ve böylece sertifikalar
talep olduktan hemen sonra yayınlanır. Sertifika yaşam döngüsü, faturalandırma ve kullanıcı yönetimi,
kullanımı kolay, bulut tabanlı bir platformda yer alır.

mpki-video-withborder.png

Yönetilen PKI Kaynakları

GlobalSign, SSL Sertifikası yönetiminde yenilikçi ve ileriye yönelik bir yaklaşım sergilemiş.Kesinlikle ciddi olarak değerlendirilmesini öneririm