Güvenli Eposta

Hassas bilgilerin gizliliğini
sağlamak, kökenini kanıtlamak
ve müdahaleleri önlemek

Nasıl alınır  Demo Talebi

Güvenli E-posta - Dijital İmza & Şifreli E-postalar

GlobalSign PersonalSign Sertifikaları S/MIME teknolojisi kullanıcılarının epostalarını dijital olarak imzalamasını ve şifrelemesini sağlar.

Dijital olarak imzalanmış bir eposta, gönderen kişinin kimliğini, kimden gönderildiğinin kesin olarak bilinmesini, gönderilirken içerik bütünlüğünün kanıtlandığını ve imzalanıp gönderilen epostanın içeriğinin değiştirilmediğini kanıtlar.

Şifrelenmiş eposta önemli bilgiler yanlış kişilerin eline geçmesine engel olur.

Güvenli Eposta hizmeti GlobalSign PersonalSign ürünü olarak bilinir. PersonalSign Sertifikaları ile kimliğinizi doğrulamış olursunuz ve gönderirken imzanızda birlikte gittiği için, alıcılar bu epostanın gerçekten sizin tarafınızdan gönderildiğine emin olurlar.

digitally signed email

Dijital İmzalı Eposta:
Mesajın kaynağını & değişmediğini
kanıtlar  

 

encrypted email

Şifreli Eposta:
Mesaj gizliliği sağlar

Güvenli E-posta Avantajları

Eposta içeriğine müdahaleyi engeller
Epostanın kaynağını kanıtlar
Eposta içeriğinin teşhirini engeller
Esnek ve güvenli iletişim
Uygulanması ve kullanımı kolay

S/MIME Protokolünü Kullanarak
Nasıl Çalışır?

GlobalSign'ın PersonalSign Sertifikaları, e-postaları dijital olarak imzalamak veya şifrelemek için Güvenli/Çok Amaçlı Internet Posta Uzantıları (S/MIME) protokolünü kullanmaktadır. S /MIME şifreleme, mesaj bütünlüğü, kimlik doğrulama, veri şifrelemesi yoluyla gizlilik ve dijital imzalar yoluyla inkar edememe özelliği sağlar. Microsoft Outlook, Thunderbird, Apple Mail, Lotus Notes ve Mulberry Mail gibi bir çok posta istemcisi S/MIME'ı destekler.E-posta istemcileri arasındaki S/MIME uyumluluğunun ayrıntılı bir özeti için lütfen S/MIME Teknik Raporumuza bakın.

Kurum İçin Güvenli E-Posta - Birden Fazla Sertifikayı Yönetme

Kuruluş çapında güvenli bir e-posta çözümü uygulamak isteyen firmalar için Yönetilen PKI S/MIME için birden fazla PersonalSign Sertifikasını yönetmenin cevabıdır. Yönetilen PKI, basitleştirilmiş dağıtım seçenekleri ve tam Sertifika yönetimi yetenekleri sunar, bu nedenle yöneticiler kuruluşları boyunca PersonalSign Sertifikalarını yayınlayabilir, yenileyebilir, yeniden yayınlayabilir ve iptal edebilir. Yönetilen PKI, bireysel PersonalSign Sertifikalarını satın almaktan çok daha fazla maliyet tasarrufu sağlıyor ve sağlam raporlama özellikleri kuruluşların Sertifika etkinliğini tek bir merkezi hesaptan izlemelerine olanak tanıyor.

Yönetilen PKI hakkında daha fazla bilgi edinin