two-factor-authentication-banner.jpg

Güçlü Kimlik Doğrulama

Doğru insanları ve cihazları içeri sokun.
Yanlış olanları dışarıda tutun.

Nasıl Alınır Satışla görüşün

Ağlarınıza ve kaynaklarınıza hangi son noktaların erişeceğini kontrol edin

Zayıf şifreleri kullanmanın sonucu olarak kimlik hırsızlığı ve veri ihlallerinin artması, tek faktörlü kimlik doğrulama yöntemlerinin (diğer bir deyişle, kullanıcı adı / parolalar) artık yeterli bir güvenlik denetimi olmadığını gösterir. İki faktörlü kimlik doğrulama kurumların hassas verilerini korumak için artık gereklidir.

GlobalSign'ın İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Çözümleri

GlobalSign'ın güçlü kimlik doğrulama çözümleri, kurumsal ağların, verilerin ve uygulamaların korunması için uygun ve güvenli, sertifika tabanlı ve token tabanlı iki faktörlü kimlik doğrulama için Dijital Sertifikalar kullanır.

Yönetilen PKI ile Kolay Sertifika Yönetimi

İki faktörlü kimlik doğrulama, güvenli e-posta ve doküman imzalama için kullanılan Dijital Sertifikalar, GlobalSign'ın bulut tabanlı Yönetilen PKI yönetim platformunu kullanarak kolayca dağıtılıp yönetilir.

Yönetilen PKI, hem kullanıcı hem de cihaz kimliklerinin düşük maliyetli, kolay yönetimi ve denetlenmesini sağlar ve servislere, verilere ve dijital varlıklarınıza kimin veya neyin erişileceğini ayrıntılı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. İşletmeler göz önüne alındığında, Yönetilen PKI ayrıca, otomatik kayıt ve sessiz kurulum için Active Directoryden yararlanarak bir Windows ortamında çalışan büyük kuruluşlar için mükemmel derecede uygun özellikler sunar.