Company worker

Şirket içi PKI ve Yönetilen PKI

PKI ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü seçin

Şirket içi yada Yönetilen Hizmetler?  GlobalSign ikisini de sağlar, sadece siz karar verin.

Açık Anahtar Altyapı (PKI) teknolojisi, SSL için Dijital Sertifikalar, kimlik doğrulama, belge imzalama, S/MIME ve diğer kullanımları olan çok sayıda Dijital İmzanın kontrolü için şirketlere araçlar sunar.  Bir PKI çözümü kullanırken firmalar kendi şirket içi CA dağıtımını veya yönetilen PKI çözümünü kullanmayı seçebilirler.

Inhouse PKI Certificate Path

Şirket içi PKI

Globalsign kurumlara şirket içi yönetim sağlayan Güvenlir Kök Sertifikası hizmetiyle yardımcı oluyor. Güvenilir Kök kurumunuzun ara kök sertifikasını Globalsign kök hiyerarşisi içerisine ekleyerek, sertifikaların tüm tarayıcılar, uygulamalar ve işlemtim sistemleri tarafından tananmasını sağlar. Kök Serfikası tarafından yayınlanan tüm SSL ve son kullanıcı sertifikaları otomatik olarak tanınır

Globalsign’ın Güvenilir Kök hizmeti tıpkı Microsoft Certificate Services ve EJBCA gibi, kurum içi Sertifika Altyapılarının kapasitesini ve yeteneklerini arttırmak için kusursuz bir çözümdür.

Güvenilen Kök hakkında daha fazla bilgi
Managed PKI iPad

Yönetilen PKI

Yönetilebilir SSL çözümü satın almadan, önbildiri yapmadan ve sizi iç network güvenliğinizi sağlamaya zorlamadan, Dijital Sertifika yayınlayabilmenize olanak sağlar ve bunu yaparken maliyetlerinizi düşürür. Globalsign Yönetilebilir SSL çözümü kurumlar için fonksiyonel, güvenli, WebTrust denetiminden geçmiş bulut tabanlı bir yönetim sistemiyle, Dijital Sertifikalarınızı yönetme imkanı verir.

Globalsign Yönetilebilir SSL çözümü oluşturan çözümleri şunları içerir; Yönetilebilir bulut tabanlı SSL yaşamdöngüsü yönetimi, Büyük Şirketlerin Dijital Sertifika süreçleriniz yönetebilmesi için gerekli PDF dökümanlarının imzalanması, kimlik doğrulama ve Microsft Office dökümanlarının imzalanması ve de email güvenliği için S/MIME özelliği.

Yönetilen SSL hakkında daha fazla bilgi Kurumsal PKI hakkında daha fazla bilgi

Başka güvenlik ihtiyaçlarınız var mı?

Güvenlik, iş akışları ve bütçe ihtiyaçlarınızı karşılamak için GlobalSign'ın tüm PKI çözümlerini görün.